Жириновський
Жириновський вважає, що Туреччина – ворог Росії номер один і саме ній треба вдарити ядерною зброєю

Лідер «ЛДПР» Владімір Жириновський знову почав ядерну риторику. Він запропонував показово для Заходу завдати ядерного удару по країні з населенням у 200 тисяч осіб, щоби Росію «не били по морді і не обстрілювали Донбас». Про це він сказав в ефірі політичного ток-шоу «Воскрєсний вечєр» на телеканалі Россия-1.

«У Північному морі є острів, маленька країна – 200 тисяч населення. Брюсселю сказати: ось острів, бачите, а тепер немає острова, країни. Ви, що, хочете, щоби нас били по морді, щоби Донбас обстрілювали?» – заявив придворний кремлівський політик.

«Треба показати, на що здатні наші ядерні сили», – наголосив він. Крім того, Жириновський підкреслив, що Туреччина – ворог Росії номер один і саме по ній треба вдарити ядерною зброєю: «Одна дурна дія президента, і країни взагалі може не бути».

Також Жириновський вважає, що треба робити жорсткі заяви, і як приклад навів вислів російського царя Алєксандра ІІІ: «Всю казну – на війну».

За його словами, бази НАТО дедалі ближче розміщуються до території Росії, тож, може настати «22 червня».

«Америка – це країна, ось такий виродок, йому обов`язково потрібен конфлікт, вони прийшли з пістолетом на чужі землі, всіх там перестріляли… Їм потрібна постійна війна і постійне панування», – стверджує Жириновський.

Водночас він заявив, що «хворими» були Наполеон, Гітлер і радянські комуністи, які хотіли панування: «Всі, хто говорить про панування, про те, що ми найкращі – це негідники, мерзотники, божевільні».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ