РФ санкції
Україна продовжила і розширила санкції щодо РФ

Україна розширила санкційні списки щодо громадян РФ та російських оборонних підприємств. Про це йдеться у відповідному указі президента Петра Порошенка, оприлюдненому на сайті глави держави.

У цілому, під санкції потрапили 682 особи та 271 компанія. Зокрема,  у списках опинився засновник ВАТ АБ «Россия» Ніколай Шамалов – батько зятя Путіна Кірілла Шамалова, який, як відомо, у березні 2013 року одружився з молодшою донькою президента Путіна Катериною Тихоновою.

Також до списків потрапив скандальний російський політик Владімір Жириновський, так званий «прем’єр Криму» Сєргєй Аксьонов, колишній «прем’єр-міністр» незаконного збройного формування «ДНР» Олександр Бородай.

Серед інших осіб, на яких поширюватимутья санкції, – переважно громадяни України та Росії, причетні до агресії РФ на Донбасі та в Криму. Крім того до списків потрапили й іноземні громадяни. Зокрема, там є громадяни Франції, Болгарії, Греції, Сербії, Ізраїлю, Італії тощо.

В оновлений санкційний список російських оборонних компаній увійшли: держкорпорація «Ростех», АТ «Рособоронекспорт», ВАТ «Ростовський вертолітний виробничий комплекс «Роствертол», ВАТ «Концерн «Іжмаш», ПАТ «Об’єднана авіаційна корпорація», ВАТ «НВП «Аеросила», ВАТ «Авіаційний комплекс ім.С.В. Ільюшина», ВАТ «Уральський шинний завод», ВАТ «Ufa підприємство «Гідравліка», ВАТ «Казанський завод «Електроприлад», ПАТ «КамАЗ».

Як відомо, 17 жовтня Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО про розширення санкцій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ