Руслан Горовий, волонтер, режисер, письменник
Руслан Горовий, волонтер, режисер, письменник

Казка на ніч. Інколи мені хочеться вкласти бабло і зробити атракціон. Взяти вагончик-побутівку і всередині неї відтворити звичайну кімнату в середньостатистичний хрущівці.

Звичайні линялі, місцями обписані дитячим почерком шпалери. Радіо. Люстра. Стіл. Шафа з коробками з-під черевиків на ній. Ліжко, тумбочка з тєлєком, пара стільців.

І от заходить туди людина. На п’ять хвилин. Закриваються двері. Роби, що хочеш, хочеш тєлік включай, хочеш лягай відпочивай. І от тут починається.

Дуже б хотілося відтворити, коли «прилітає» в будинок, скажімо в сусідню квартиру. Велетенські динаміки, щоби «качнули» повітря. Щоби блимнула захиталася і згасла люстра. Щоби посипалася штукатурка і задзвеніло бите скло. Щоби вся «квартира» здригнулася від дії гідравліки. Щоб справжнє 8D. Щоби хотілося забитися в куток і вити, наче побите собача.

І об’їхати з цим «цирком Пі**юлєй» країну. Особливо ті регіони, де всі вже втомилися від «тієї хєрні на сході». Звісно, кілька хвилин під штучним обстрілом це не те, що насправді пережили люди на Донбасі. Однак навіть така атракція здатна трохи вправити мозок тим, хто думає, що війна – це щось абстрактне і далеке.

Джерело: Ruslan Gorovyi

БЕЗ КОМЕНТАРІВ