Руслана презентує гімн Карпат
Руслана презентує гімн Карпат

Популярна українська співачка Руслана на сцені в Буковелі виконала гімн Карпат. Допомогли їй у цьому два дитячі колективи – вихованців київської школи DreamSchool та StarTeam із Івано-Франківська, розповідає ТСН.

Шоу в Буковелі було побудовано в стилі масових ігор «ОГО-шоу», які співачка провела по всій Україні в рамках ЄВРО-2012. Незважаючи на холодну погоду, діти весело співали разом із Русланою. Як повідомила співачка, після концерту вона зрозуміла, що її новий альбом «ЕЙ-форі-Я» – це пісні для дітей, тому вона в майбутньому хоче більше працювати з дитячою аудиторією

«На жаль, зі мною не було Кузьми, який був з нами на всіх концертах туру 2012 року, і не було  нашого Василя Кондратюка. Це був перший мій концерт в Україні без Василя. Але нам вдалося добитися не лише максимального драйву, а й максимального світла. І не через те, що були ліхтарики. Просто треба було бачити цей вогонь і оптимізм, який випромінювали очі тисячі дітей», – поділилась із слухачами Руслана.

Нагадаємо, улітку цього року співачка планує зняти відео на презентований гімн, головна мета якого – привернути увагу до єдності дітей України та мальовничих Карпат.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ