телебачення
У Києві виявили офіс техпідтримки «Новороссия ТВ»

У Києві проводяться слідчі дії щодо підозрюваних у технічному сприянні трансляції телеканалу терористів. Про це написала у Facebook речник Служби безпеки України Олена Гітлянська.

«Сьогодні вранці у Києві співробітники Служби безпеки України почали слідчі дії щодо осіб, які підозрюються у технічному сприянні трансляції телеканалу терористів «Новороссия ТВ» через мережу Інтернет», – повідомила речниця СБУ.

Вона уточнила, що «в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (сприяння діяльності терористичної організації) відбуваються обшуки у приміщеннях, з яких здійснювалась техпідтримка поширення «російського агітпрому». «Саме цей канал у найкращих «геббельсівських» традиціях поширює найбільш «брудні» сюжети, замовлені кремлівською пропагандою та фактично став складовою «інформаційної війни», розв’язаної російськими агресорами проти України. «Новороссия ТВ» поширював відео катувань українських військових», – підкреслила Гітлянська.

«Це він, хочу нагадати, транслював зрежесований «парад українських військовополонених» – черговий доказ злочинів проти людяності російсько-терористичних угруповань. Люди, які допомагали виводити в ефір інтерв’ю з ватажками терористів, сприяли появі в інформпросторі більшості брехливих новин про Україну, фактично є гіршими за терористів, що тримають зброю в руках».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, пропагандистське радіо бойовиків «ДНР» абсолютно безперешкодно працює на території, підконтрольній Україні, зокрема, у Дніпропетровській області, в діапазоні УКХ (FM радіо).

Читайте: Окупована Луганщина нарешті чує українську мову в радіоефірі

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ