yevgen-ry-bchy-ns-ky-j
Євген Рибчинський емоційно прокоментував заяви Лещенка

Народний депутат України Євген Рибчинський на сторінці у Facebook висловив своє обурення з приводу заяв нардепа від «БПП» Сергія Лещенка.

«Прізвище Ґонґадзе стало для Мирослави та її дітей захистом на все життя!», сказав Сергій Лещенко. Ах ти ж нікчема! Тобі 36 років, у тебе немає дітей, ти не одружений, підживаєш з дружиною добровольця і ще смієш вдові, матері двох дітей дорікати? Хто захистив її дітей від безотцовства? Ти? Чи ти хоч чимось допоміг тим двом маленьким донькам Ґиі? Ти вважаєш, що маєш моральне право говорити про їхній захист і безпеку? Так їх захищав і захищає не нікчемний Сергій Лещенко, а Всемогутній Бог і сумлінна мати», – пише Рибчинський.

Разом з тим, нардеп зазначив, що Лещенко бореться із конкурентами олігархів, а не з корупцією, а під час Майдану взагалі  забрався з України:

«Ти вважаєш, що прізвище Мирослави стало ключиком, що відкриває для неї багато дверей? Якщо так, то ти не задумувався, нікчема, якою ціною вона дістала таку можливість? Ні? А ти колись бачив Мирославу за дверима у Льовочкіна, Фірташа, Пінчука чи Григоришина? Ні? А тебе бачили і неодноразово. Ти, нікчема, борешся не з корупцією, а з конкурентами олігархів! Ти активний учасник перерозподілу державної і приватної власності на боці однієї з протиборчих сторін. Ти дорікнув Мирославі, мовляв, вона нині живе і працює в США. А ти сам хіба не чухнув у США, як тільки почався Майдан? Чи хтось тебе бачив хоч на одній барикаді, у Михайлівському, або в КМДА? Ти дружиш з НАБУ і відчуваєш свою недоторканість, як гарантію безкарності? Обідаєш з Ситником і Холодницьким? Нічого, нікчема! 200 квадратних метрів в центрі Києва це не фортеця для мук совісті, які з часом тебе замучають до безтями. Якщо, звичайно, ти взагалі знаєш, що таке совість!».

Згодом Лещенко вибачився за свої слова.

«Хочу вибачитися перед Myroslava Gongadze, доньками Наною та Соломією за свої слова. Я був неправий», – написав він у соцмережі.

До слова, Лещенко заявив, що купив елітну квартиру в середмісті столиці під впливом слів загиблого журналіста Георгія Ґонґадзе.

«Після вбивства Шеремета я згадав слова, які одного разу мені сказала Притула після смерті Георгія Ґонґадзе: не можна відкладати на потім щось, що ти можеш і хочеш зробити зараз. Ніхто не знає, де і коли закінчиться життєвий шлях. Ніхто не може спрогнозувати, скільки тобі відведено. І як сильно ти будеш шкодувати через те, що десь поскупився, зекономив, відклав на потім. Потім, якого завтра вже може і не бути», – серед іншого заявив він виданню «Страна».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 6 вересня в ЗМІ з’явилась інформація, що народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко придбав квартиру площею 192 кв. м. у новобудові в середмісті Києва вартістю 7,5 мільйонів гривень.

Сам нардеп виправдовується тим, що частину грошей для придбання квартири він заощадив, а частину – позичив.

Ця новина викликала широкий суспільний резонанс. Наразі справою займається НАБУ.

Раніше Лещенка побачили в залі для обслуговування VIP-клієнтів Сбербанку Росії. Згодом він підтвердив наявність у нього кількох банківських рахунків, але відмовився коментувати, чому не зазначив ці дані у своїй декларації про доходи.

Читайте: Лещенко на 5 років «продався» Григоришину за $1,2 млн

БЕЗ КОМЕНТАРІВ