Залізниця колія дорога
Пасажирське залізничне сполучення між Росією та Естонією припиняється

Пасажирське залізничне сполучення між Росією та Естонією припиниться наступного тижня. Естонська сторона мотивує своє рішення зниженням числа туристів – лінія перестала окупатися. Як очікується, останній потяг вирушить з Москви 18 травня о 18:05, він досягне Талліна 19 травня о 10:46. Про це повідомляється на офіційному сайті естонської компанії-перевізника «Go Rail».

А минулого тижня, 11 травня, свій останній рейс здійснив потяг Таллінн-Санкт-Петербург. «Директор компанії «Go Rail» Алар Пінсель висловлює сподівання, що перемовини між державним підприємством «Eesti Raudteе» й Російськими залізницями («РЖД») про подальше обслуговування лінії Таллінн-Москва будуть вдалими й історичне залізничне сполучення між столицями сусідніх країн збережеться», – заявили в естонській компанії.

У «Go Rail» додали, що «у приватного підприємства, що діє лише на підставі власних коштів, для оперування на цій лінії немає можливостей з економічних причин». Пінсель також підкреслив, що причиною закриття маршруту Таллінн-Москва стало помітне скорочення туристів, що прибувають з РФ . «Через це приватне підприємство зазнає збитків», – цитує його «Інтерфакс».

«Go Rail» обслуговувала маршрут з 1998 року. За цей час її потягами скористалися два з половиною мільйони пасажирів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ