Сьогодні відправиться останній потяг з Росії до Естонії – «політична ситуація не дозволяє»

Залізниця колія дорога
Пасажирське залізничне сполучення між Росією та Естонією припиняється

Пасажирське залізничне сполучення між Росією та Естонією припиниться наступного тижня. Естонська сторона мотивує своє рішення зниженням числа туристів – лінія перестала окупатися. Як очікується, останній потяг вирушить з Москви 18 травня о 18:05, він досягне Талліна 19 травня о 10:46. Про це повідомляється на офіційному сайті естонської компанії-перевізника «Go Rail».

А минулого тижня, 11 травня, свій останній рейс здійснив потяг Таллінн-Санкт-Петербург. «Директор компанії «Go Rail» Алар Пінсель висловлює сподівання, що перемовини між державним підприємством «Eesti Raudteе» й Російськими залізницями («РЖД») про подальше обслуговування лінії Таллінн-Москва будуть вдалими й історичне залізничне сполучення між столицями сусідніх країн збережеться», – заявили в естонській компанії.

У «Go Rail» додали, що «у приватного підприємства, що діє лише на підставі власних коштів, для оперування на цій лінії немає можливостей з економічних причин». Пінсель також підкреслив, що причиною закриття маршруту Таллінн-Москва стало помітне скорочення туристів, що прибувають з РФ . «Через це приватне підприємство зазнає збитків», – цитує його «Інтерфакс».

«Go Rail» обслуговувала маршрут з 1998 року. За цей час її потягами скористалися два з половиною мільйони пасажирів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ