Іллічівський порт
Іллічівський порт

Голова Одеської обладміністрації Міхеіл Саакашвілі приїхав в Іллічівський порт і поінформував про зміну керівництва підприємства. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зокрема, Саакашвілі привіз із собою наказ міністра інфраструктури України, згідно з яким начальник державного підприємства «Іллічівський морський торговельний порт» Юрій Крук був відсторонений від виконання обов’язків на час перевірки господарської діяльності підприємства.

«Після більш ніж підозрілої передачі основних причалів Іллічівського порту офшорній компанії, зареєстрованій у центральноамериканській республіці Беліз, учора опівночі ми нарешті домоглися усунення керівника Іллічівського порту з посади. Мільярди гривень втрачають українці щороку через контрабанду й офшорні махінації. Сподіваюся, нове керівництво буде підібрано в результаті чесного, прозорого конкурсу, щоб інтереси працівників не постраждали, і бюджет став отримувати доходи. І що ще дуже важливо, я вимагаю від Міністерства інфраструктури анулювати корупційний контракт з белізькою компанією і повернути причали державі», наголосив Саакашвілі.

Повідомляється, що обов’язки начальника підприємства виконуватиме Анатолій Яременко. Під час візиту Саакашвілі до Іллічівського порту Крук був відсутній на робочому місці у зв’язку з хворобою. Профспілкові організації порту заявили про намір відстояти Крука на посаді керівника.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ