Саакашвілі
Михеїл Саакашвілі каже, що сам буде «нафталіновим» політиком, але через 10 років

Призначення іноземних «нафталінових» політиків-реформаторів на керівні посади в Україні – це приниження країни. Так вважає екс-президент Грузії, а нині голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі, передає 112 Україна

«Кажуть: «Ми привеземо іноземних реформаторів, дістанемо з нафталіну якогось колишнього східноєвропейського прем’єр-міністра і міністра». Це можуть бути хороші люди. І декого з тих, про кого кажуть, — я знаю, люблю і поважаю. Але до чого вони в Україні? Якщо хтось десь був міністром або прем’єр-міністром 25 років тому, ми повинні дістати з нафталіну й посадити їх керувати Україною? Це сором і ганьба», – заявив він.

При цьому глава Одеської ОДА визнав, що через 10 років сам буде «нафталіновим» політиком.

«Але коли мені кажуть: «Ми візьмемо звідти-то, пересадимо сюди, і він керуватиме Україною, 45-мільйонною державою», – це приниження України, це сором і ганьба. Це робиться для того, щоб не допустити нове покоління до влади», – вважає Саакашвілі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, президент Петро Порошенко «працевлаштував» двох поляків в Україні – Радослава Сікорського та Лешека Бальцеровича. Зокрема, польський реформатор Бальцерович погодився стати координатором Міжнародної консультативної ради, створеної у грудні 2015 року як дорадчий орган при президентові. А Радослав Сікорський, екс-міністр закордонних справ Польщі, координуватиме напрямок безпеки у Раді, а саме – протидію російській агресії проти України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ