saakashvili
Голова Одещини анонсував новий етап боротьби

Міхеїл Саакашвілі подав у відставку з поста глави Одеської державної обласної адміністрації,  передає Еспресо.TV.

«Я вирішив подати у відставку і почати новий етап боротьби. В мене не опустяться руки. Хай вони тільки не надіються, що позбудуться мене», – сказав він на брифінгу 7 листопада в Одесі.

За його словами, останньою краплею стали електронні декларації українських чиновників з мільйонами доходів та їхні прохання про матеріальну допомогу.

Він заявив, що Україну потрібно позбавити від «корупційного бруду на крові солдат».

Крім того, Саакашвілі заявив, що президент Петро Порошенко підтримує корупційні клани в Одеській області.

Варто зазначити, що і сам Міхеїл Саакашвілі – далеко не бідна людина. Згідно з його електронною декларацією, Саакашвілі володіє в Грузії земельною ділянкою площею 6,8 тисяч квадратних метрів. Придбав він її за 415 тисяч гривень.

Крім того, на батьківщині голова Одеської ОДА має земельну ділянку площею 50 квадратних метрів і житловий будинок площею 97 квадратних метрів. А квартира, площа якої складає 280 квадратних метрів, належить його дружині – Елізабет Рулофс. Щоправда, чиновник не вказав їхню вартість.

В Одесі ж політик живе в кімнаті площею 54 квадратних метри, власником якої є інша особа. Також він задекларував наручні годинники Rolex і Hublot.

За основним місцем роботи посадовець отримав понад 38 тисяч гривень зарплати. У банках Саакашвілі тримає 57 тисяч доларів і майже 130 тисяч гривень. Ще 35 тисяч євро належать його синові Ніколозу. Дружина посадовця має на рахунку 13 тисяч євро. Готівкових коштів він задекларував 48 тисяч євро.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ