Міхеїл Саакашвілі
Саакашвілі позбавили громадянства Грузії

Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі остаточно став українцем. Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі позбавив свого попередника грузинського громадянства. Відповідне розпорядження опубліковано на його сайті.

«…У зв’язку зі вступом в громадянство іншої країни, поряд з іншими громадянами Грузії, громадянство Грузії припинено громадянину Міхеїлу Саакашвілі, народженому 21 грудня 1967 року», – йдеться в указі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у серпні в Тбілісі чекали на офіційне підтвердження від Києва про надання екс-президентові Грузії Міхеїлу Саакашвілі українського громадянства. Про це заявила міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані. За її словами, грузинське законодавство не передбачає наявність у громадянина Грузії подвійного громадянства.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко Саакашвілі надав громадянство України 30 травня. Того ж дня він був призначений головою Одеської ОДА. На наступний день Маргвелашвілі розкритикував намір свого попередника відмовитися від грузинського громадянства. За його словами, таким чином Саакашвілі образив Грузію.

Саакашвілі обіймав пост президента Грузії з січня 2004 року. Він залишив країну в середині листопада 2013 року за кілька днів до закінчення терміну своїх повноважень і до інавгурації Маргвелашвілі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ