У Саакашвілі почали готуватися до виборів у Верховну Раду
У Саакашвілі почали готуватися до виборів у Верховну Раду

Команда очільника Одещини Міхеїла Саакашвілі має намір створити політичну партію та взяти участь у виборах до Верховної Ради. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник Саакашвілі Саша Боровик.

«Скоро у нас буде політична програма, по суті, передвиборча. Це буде правоцентристська, фіскально-консервативна і соціально-ліберальна програма. Ми хочемо побудувати демократичну, європейську партійну організацію, в якій лідери вибиралися б демократичним шляхом», – заявив він.

При цьому Боровик різко розкритикував нинішню політичну еліту України, нагадавши, що президент Петро Порошенко був одним із батьків-засновників «Партії регіонів», працював у МЗС та Мінекономіки, а прем’єр Арсеній Яценюк – «постсовдепівський політик і бюрократ, який був і в НБУ, і в парламенті».

«Так само збудовані їхні команди. Якщо ви подивитесь секретаріат Кабміну, це всі «старі» люди. Те ж і в їхніх партіях. Якщо дивитися на премайданівські партії, на БПП, – на 25% це регіонали. В НФ – відщепенці від БЮТу», – додав він.

Також Боровик вважає, що «Порошенко терпіти не може Яценюка».

«У той же час він не може знайти альтернативу. Я б вже зараз говорив, що політична еліта збанкрутувала. Це логічно веде до нових виборів», – впевнений він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ