Міхеїл Саакашвілі
Міхеїл Саакашвілі

Генерал поліції Грузії очолить міліцію Одеської області.Про це на прес-конференції в Одесі заявив голова облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі, повідомляє Українська правда.

За його словами, після довгих роздумів, зокрема, й консультацій з президентом, було ухвалене рішення взяти на посаду генерала поліції Грузії. Раніше ЗМІ повідомляли про те, що посаду може обійняти колишній заступник міністра внутрішніх справ Грузії Ґія Лордкіпанідзе.

Крім того, Саакашвілі заявив, що домовився з главою МВС Арсеном Аваковим та його заступником Екою Зґуладзе про те, щоби прискорити впровадження в області нової патрульної служби. «Ми прискоримо впровадження патрульної служби, адже вона нам потрібна на туристичний сезон», – сказав він, зазначивши, що патрулі повинні почати роботу в кінці серпня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі було призначено керівником Одеської ОДА. Деякі експерти припускають, що Одеса може стати трампліном для майбутнього підвищення Саакашвілі на високу посаду в уряді.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ