Саакашвілі починає війну проти Яценюка на Закарпатті

«Рух за очищення» розпочинає передвиборчий тур Західною Україною
«Рух за очищення» розпочинає передвиборчий тур Західною Україною

Ініційований Міхеїлом Саакашвілі громадський «Рух за очищення» має намір провести свої нові форуми у декількох обласних центрах на заході України. Відповідну інформацію розмістив на Facebook один з учасників нового об’єднання Валерій Пекар.

«16 лютого Рух за очищення починає тур по обласних центрах України. Ми розповімо людям про те, який шлях веде до свободи і процвітання, підтримаємо активістів і політиків, які борються з корупцією на місцях, зробимо так, щоб їх голос почули в Києві», – написав він.

«Наша мета – зібрати в ході кампанії 1.000.000 підписів на підтримку наших вимог, створити широку громадську коаліцію, яка не дозволить владі ігнорувати волю народу», – зазначив Пекар.

Форуми відбудуться: 16 лютого – у Чернівцях, 17 лютого – в Івано-Франківську, 18 лютого – в Ужгороді.

Пекар нагадує, що наприкінці 2015 року політики і представники громадянського суспільства створили «Рух за очищення».

«Антикорупційний форум, що відбувся 18 січня 2016 року в Харкові, визначив найближчі завдання Руху. Він також назвав основні вимоги руху:

  1. Сформувати новий уряд, який буде користуватися довірою народу і докорінно реформувати всі сфери життя, діючи в інтересах переважної більшості українців, а не вузької групи наближених до влади.
  2. Призначити нового генерального прокурора, який поставить своєю метою не захистити, а знищити корумповану систему.
  3. Посилити законодавство, спрямоване на боротьбу з корупцією. Злодії повинні сидіти в тюрмі, а не в парламенті та уряді.
  4. Прийняти закони, які дозволять громадянам і бізнесу чесно працювати і ставати багатшими», – йдеться у повідомленні.

Антикорупційні форуми «Руху» вже мали місце в Одесі, Києві та у Харкові. При цьому Саакашвілі не приховує, що «Рух» створено для боротьби з урядом Арсенія Яценюка. Водночас, він заперечує, що йдеться про його особисті прем’єрські амбіції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ