«Рух за очищення» розпочинає передвиборчий тур Західною Україною
«Рух за очищення» розпочинає передвиборчий тур Західною Україною

Ініційований Міхеїлом Саакашвілі громадський «Рух за очищення» має намір провести свої нові форуми у декількох обласних центрах на заході України. Відповідну інформацію розмістив на Facebook один з учасників нового об’єднання Валерій Пекар.

«16 лютого Рух за очищення починає тур по обласних центрах України. Ми розповімо людям про те, який шлях веде до свободи і процвітання, підтримаємо активістів і політиків, які борються з корупцією на місцях, зробимо так, щоб їх голос почули в Києві», – написав він.

«Наша мета – зібрати в ході кампанії 1.000.000 підписів на підтримку наших вимог, створити широку громадську коаліцію, яка не дозволить владі ігнорувати волю народу», – зазначив Пекар.

Форуми відбудуться: 16 лютого – у Чернівцях, 17 лютого – в Івано-Франківську, 18 лютого – в Ужгороді.

Пекар нагадує, що наприкінці 2015 року політики і представники громадянського суспільства створили «Рух за очищення».

«Антикорупційний форум, що відбувся 18 січня 2016 року в Харкові, визначив найближчі завдання Руху. Він також назвав основні вимоги руху:

  1. Сформувати новий уряд, який буде користуватися довірою народу і докорінно реформувати всі сфери життя, діючи в інтересах переважної більшості українців, а не вузької групи наближених до влади.
  2. Призначити нового генерального прокурора, який поставить своєю метою не захистити, а знищити корумповану систему.
  3. Посилити законодавство, спрямоване на боротьбу з корупцією. Злодії повинні сидіти в тюрмі, а не в парламенті та уряді.
  4. Прийняти закони, які дозволять громадянам і бізнесу чесно працювати і ставати багатшими», – йдеться у повідомленні.

Антикорупційні форуми «Руху» вже мали місце в Одесі, Києві та у Харкові. При цьому Саакашвілі не приховує, що «Рух» створено для боротьби з урядом Арсенія Яценюка. Водночас, він заперечує, що йдеться про його особисті прем’єрські амбіції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ