Саакашвілі хочуть судити за наклеп
Саакашвілі хочуть судити за наклеп

Компанія «Міленіум 2003», яку голова Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі звинуватив у монополії на розмитнення вантажів в Іллічівському порту, подає позов за неправдиву інформацію. Про це повідомляє Кореспондент.

У компанії стверджують, що продають заяву через обвинувачення, яке прозвучало від Саакашвілі на брифінгу в Іллічівському порту 23 липня. Заступник директора компанії Самвел Барікян заявив, що «Міленіум 2003» ніколи не надавала брокерських послуг з розмитнення вантажів. За його словами, з 2007 року єдиною діяльністю компанії є надання послуг зі зважування вантажів автотранспортом, а також надання складських послуг.

«Ми дійсно намагалися отримати дозвіл на відкриття вантажно-митного комплексу. Відправляли офіційний запит на ім’я начальника Одеської митниці ДФС, але так і не отримали відповіді», – сказав Барікян.

У компанії зазначають, що голову Одеської обладміністрації дезінформували, в результаті чого він поширив неправдиві відомості, які розтиражували багато ЗМІ. У позовній заяві «Міленіум», вимагає визнати недостовірною інформацію щодо надання компанією брокерських послуг з розмитнення вантажів у порту і щодо власників компанії, а також зобов’язати відповідача спростувати раніше зроблену заяву.

Читайте: Саакашвілі домігся відсторонення голови Іллічівського порту

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ