Саакашвілі порадив СБУ викорінити корупцію у власних лавах
Саакашвілі порадив СБУ викорінити корупцію у власних лавах

Голова Одеської адміністрації Міхеїл Саакашвілі запропонував СБУ розпочати боротьбу з корупцією з власної структури. Про це він написав у своєму Facebook.

«Я дізнався про те, що до мене направили спеціальну групу СБУ, щоб допомогти боротися з корупцією вчора із засобів масової інформації і лише потім ми поговорили з очільником служби. Мені здається, що СБУ варто було б почати боротьбу з корупцією, що роз’їдає державу, із своїх власних лав, враховуючи, наприклад, що в Одесі добре відомо – контрабанду покривають саме представники цієї служби. З’явились симптоми зростаючого впливу олігархів на службу, яка за визначенням повинна бути вільною від такого впливу»,  – написав Саакашвілі.

Він також наголосив, що розраховує на порядних співробітників СБУ, що «вони очистять і свою власну службу і одночасно займуться корупцією в прокуратурі, міліції, у фіскальних органах». «Поки лишається констатувати, що за політичними заявами дуже мало реальних кроків. Тому потрібні нові люди та нові підходи, щоби розірвати це зачароване коло»,  – підкреслив Саакашвілі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 червня Наливайченко відправив на підмогу Саакашвілі антикорупційну спецгрупу СБУ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ