Міхеїл Саакашвілі
Саакашвілі розробив програму перетворення Одеського регіону

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі відзначає хороші потенційні позиції Одеси як регіонального транспортного, логістичного, туристичного та IT-хаба в Чорноморському регіоні і має намір реалізувати їх, пише Інтерфакс-Україна.

«В Одеси багато переваг, зокрема дуже добре освічене, талановите населення, карколомний туристичний потенціал, а ми забезпечимо захист інвесторів від поборів,  що так ускладнювало економічне зростання досі», зазначив він на інвестиційній конференції «Український інвестиційний день», організованої інвестиційною компанією Concorde Capital у Нью-Йорку. Саакашвілі додав, що хороші перспективи має і одеський аеропорт.

Обласний очільник підкреслив, що має намір створити максимально сприятливі умови для бізнесу й залучення інвестицій незалежно від їхнього розміру. Зокрема, буде впроваджено електронну реєстрацію, забезпечено легкість виділення землі, кардинально покращено роботу поліції, митниці і податкових органів. «Це будуть перші пілотні проекти такого роду в Україні», сказав він.

У цілому Саакашвілі високо оцінив інвестиційні перспективи України. Він нагадав, що коли очолював Грузію, то країна пройшла крізь війну, ембарґо, але завдяки проведеним реформам зростання її економіки вимірювалося двозначними числами. Він зазначив, що Україна сьогодні має низку переваг: нова генерація людей, демократія і розвинуте громадянське суспільство, декомунізація, високий рівень освіти, невисока вартість робочої сили. «Україна це Китай Європи», описав ще одну інвестиційну ідею екс-президент Грузії.

Зазначимо, Саакашвілі розробив програму перетворення Одеського регіону, розраховану на три етапи: 50-денний, 100-денний і на 6 місяців. Наприклад, 50-денна програма передбачає конкурс із визначення голів усіх 26 районних адміністрацій Одеської області.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ