Саакашвілі не планує створювати власну партію
Саакашвілі не планує створювати власну партію

Очільник Одеської області Міхеїл Саакашвілі не планує створювати партію, інформує Українська правда.

«Я не обговорював з Боровиком жодних питань щодо створення партії. Жодну партію зараз не планують створювати. Це неправда», – сказав він.

УСаша Боровик також прокоментував свої слова. Зокрема, він стверджує, шо не говорив про створення партії на основі «Руху за очищення» Міхеїла Саакашвілі.

«Я дуже жалкую, що мої відповіді в інтерв’ю були інтерпретовані як проголошення нової партії. Це не відповідає дійсності. Я теж шкодую про те що мої відповіді інтерпретували як позицію організації або широку думку серед учасників руху та його Координаційної Ради», – написав він на своїй сторінці в Facebook. Він також додав, що не представляє ані координаційну раду «Руху за очищення», ані когось з його членів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, заступник Саакашвілі Саша Боровик на своїй сторінці в сойціальній мережі Фейсбук написав, що команда очільника Одещини Міхеїла Саакашвілі має намір створити політичну партію та взяти участь у виборах до Верховної Ради.

Також Боровик різко розкритикував нинішню політичну еліту України, нагадавши, що президент Петро Порошенко був одним із батьків-засновників «Партії регіонів», працював у МЗС та Мінекономіки, а прем’єр Арсеній Яценюк – «постсовдепівський політик і бюрократ, який був і в НБУ, і в парламенті».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ