Саакашвілі спростував повідомлення про створення власної партії

Саакашвілі не планує створювати власну партію
Саакашвілі не планує створювати власну партію

Очільник Одеської області Міхеїл Саакашвілі не планує створювати партію, інформує Українська правда.

«Я не обговорював з Боровиком жодних питань щодо створення партії. Жодну партію зараз не планують створювати. Це неправда», – сказав він.

УСаша Боровик також прокоментував свої слова. Зокрема, він стверджує, шо не говорив про створення партії на основі «Руху за очищення» Міхеїла Саакашвілі.

«Я дуже жалкую, що мої відповіді в інтерв’ю були інтерпретовані як проголошення нової партії. Це не відповідає дійсності. Я теж шкодую про те що мої відповіді інтерпретували як позицію організації або широку думку серед учасників руху та його Координаційної Ради», – написав він на своїй сторінці в Facebook. Він також додав, що не представляє ані координаційну раду «Руху за очищення», ані когось з його членів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, заступник Саакашвілі Саша Боровик на своїй сторінці в сойціальній мережі Фейсбук написав, що команда очільника Одещини Міхеїла Саакашвілі має намір створити політичну партію та взяти участь у виборах до Верховної Ради.

Також Боровик різко розкритикував нинішню політичну еліту України, нагадавши, що президент Петро Порошенко був одним із батьків-засновників «Партії регіонів», працював у МЗС та Мінекономіки, а прем’єр Арсеній Яценюк – «постсовдепівський політик і бюрократ, який був і в НБУ, і в парламенті».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ