bez-nazvany-ya
Участь у заході взяли кілька тисяч осіб

27 листопада в центрі Києва біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу відбулись збори прихильників нової ініціативи екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі «Рух нових сил». Учасники акції закликали до перевиборів Верховної Ради України, повідомляє Українська правда.

Участь у заході взяли кілька тисяч осіб. Біля Музейного провулка була розміщена сцена з великим біґбордом «Остання зима цієї влади». На сцені крім Саакашвілі були присутні Юлія Марушевская і екс-глава Нацагентства з питань держслужби Денис Бродський, який і вів мітинг.

Раніше на центральних вулицях Києва і на виході з метро волонтери і члени «РНС» роздавали перехожим запрошення-листівки.

Громадський порядок на заході забезпечували бійці Нацгвардії.

Мітингувальники вимагали заборонити політичну рекламу на телебаченні, зняти таємний мораторій на реєстрацію партій, змінити главу і склад ЦВК, не дозволяти балотуватися тим, хто голосував за диктаторські закони, скасувати мажоритарну систему виборів і заборонити переобиратися прогульникам і кнопкодавам.

Як наголошується на сайті «Руху нових сил» в Facebook, партія «відкрита для всіх, але принципово на наших умовах: тільки нові обличчя, тільки ті, хто не грабував Україну, ті, хто будуватимуть нову успішну країну для майбутнього наших дітей, а не для власного збагачення».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ