Саакашвілі
Саакашвілі заявив, що економіка України наблизилася до рівня Габону

Глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що Україна за рівнем життя наблизилася до Ґабонської Республіки в Африці. Про це він сказав в ефірі Шустер Live на каналі 1+1.

Саакашвілі зазначив, що згідно з останніми даними міжнародних досліджень, в Україні за останні півтора року ВВП скоротилося на 115 млрд дол. «ВВП України скоротився зі 184 мільярдів доларів до 115 мільярдів. Тобто ми на душу населення швидко наблизилися до рівня Ґабону», – заявив він.

Крім того, за словами Саакашвілі, під час правління чинної влади сильно збільшився рівень тіньової економіки. Політик вважає, що зараз розвиток української економіки дуже повільний і єдиний спосіб припинення її швидкого занепаду – це проведення радикальних реформ. «Якщо Україна розвиватиметься двома-трьома відсотками на рік, ми дійдемо до рівня 2013 року, року Януковича останнього, ми дійдемо до цього рівня десь за 15 років. За 15 років, якщо не буде радикальних реформ в країні», – заявив Саакашвілі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, дохідну частину загального фонду державного бюджету України за підсумками 8 місяців цього року перевиконано на 24,6 млрд. грн. Про це заявила міністр фінансів України Наталія Яресько на засіданні Ради фінансової стабільності. Базовий прогноз Міжнародного валютного фонду щодо зростання українського ВВП становить 4% на рік, що дасть українській економіці змогу досягнути рівня швейцарської до 2040 року, додала Яресько. У свою чергу, Президент України Петро Порошенко очікує початку відновлення економіки України вже з 2016 року.

Нагадаємо, Саакашвілі заявив, що український уряд контролюють олігархи. Яценюк, у свою чергу, назвав ці заяви необґрунтованими та брехливими. Згодом Президент України Петро Порошенко заявив, що між прем`єр-міністром Арсенієм Яценюком і головою Одеської ОДА Міхеілом Саакашвілі немає жодного особистісного конфлікту.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ