Саакашвілі Яценюк
Саакашвілі прокоментував відео з Аваковим і знову критикує Яценюка

Глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі розповів, що Європейський Союз був готовий платити заробітні плати частині українських чиновників, проте очільник Кабміну нібито відмовився від цієї пропозиції. Про це він сказав в ефірі СавікШустерСтудіо.

«Європейці були готові в цьому році платити нашим чиновникам… кільком тисячам держчиновників. Це, в першу чергу, слідчі, податківці, це апарат, особливо середня і вища ланка в міністерствах, там, де ухвалюються важливі рішення… Прем’єр-міністр сказав: «Знаєте, всім якщо не платити, я не готовий», – зазначив Саакашвілі. На уточнювальне запитання ведучого ток-шоу Савіка Шустера політик додав, що гроші на це був готовий надати Європейський Союз – таку саме модель свого часу застосовували в Грузії.

Читайте: Опубліковано скандальне відео перепалки Авакова та Саакашвілі (відео)

Крім того, Міхеіл Саакашвілі пообіцяв, що Україна позбавиться «злодіїв і шахраїв» в Кабміні. Про це він заявив, публікуючи у Facebook відео сварки з главою МВС Аваковим та прем’єром Яценюком під час засідання Нацради реформ. «Жалкую, що довелося назвати Прем’єр-міністра злодієм, але ще більш жалкую, що це правда», – написав Саакашвілі. «Я використав слово «злодії» щодо Прем’єр-міністра і міністра внутрішніх справ і від цих слів не відмовляюся», – заявив Саакашвілі. «Я люблю Україну, і ми позбавимо нашу країну від злодіїв і шахраїв», – додав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що під час суперечки на Національній раді реформ облив водою главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. Причиною інциденту стало питання щодо приватизації Одеського припортового заводу. У свою чергу глава Одещини зажадав, аби Адміністрація Президента України оприлюднила відеозапис суперечки.

Читайте: Яценюк за рахунок Авакова хоче скомпрометувати Саакашвілі – політолог

БЕЗ КОМЕНТАРІВ