Садовий
Садовий перетворює Львівську міськраду на додаток до підконтрольних йому чиновників, вважають націоналісти

Депутати Львівської міськради 7-го скликання вкотре практикують тіньове ухвалення міського бюджету. Про це заявили депутати від фракції «Свобода», передає видання Вголос.

Мера Львова закликають припинити практику кулуарних дій. За даними депутатів-націоналістів, додаткові 300 мільйонів гривень з бюджету міста було розподілено кулуарно, за зачиненими дверима, без будь-якого дотримання принципів прозорості, публічності та відкритості бюджетного процесу.

«Варто зазначити, що 24 грудня 2015 року під час пленарного засідання ради міському голові аналогічно вже вдавалося проштовхнути ухвалення бюджету міста Львова на 2016 рік. Тоді громадськість міста та депутатський корпус фактично позбавили можливості детально ознайомитися з головними фінансовим документом міста та надати свої пропозиції чи зауваження», – повідомив на сесії міськради депутат-«свободівець» Володимир Гринишин.

«Як торік, так і тепер уже в традиційному стилі чиновники міськради грубо порушили Закону України «Про доступ до публічної інформації» та регламент Львівської міської ради. Посадовці опублікували остаточний варіант міського бюджету лише в переддень засідання ради. Вкотре грубо порушивши строки розгляду проекту такої ухвали, передбачені статтею 73 Регламенту Львівської міської ради. Ба більше, цього разу міськрада також не провела жодних громадських слухань щодо розподілу додаткових бюджетних коштів», – наголосив депутат.

Він додав, що така діяльність Львівської міської ради призведе до остаточного перетворення інституту депутатів міської ради на керований міським головою додаток до підконтрольних йому чиновників.

«Вимагаємо від Львівського міського голови забезпечити неухильне виконання вимог чинного законодавства щодо попереднього ознайомлення депутатів та громадськості міста із проектами усіх документів, які ухвалює Львівська міська рада. Залишаємо також за собою право на звернення до правоохоронних та антикорупційних органів щодо фактів порушень бюджетного законодавства при розпорядженні коштами міста».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ