11
Львівську Ратушу перетворили на неприступну фортецю

Вперше за всю історію незалежності до Львівської міської ради не пропускають людей, а вхід перегородили парапетами. Про це пише Гал-інфо.

Як відомо, 9 червня відбуватиметься сесія Львівської міської ради. Водночас потрапити до Ратуші не так вже й просто – на вході перевіряють посвідчення та перепустки, а вже всередині стоять добре екіпіровані бійці Нацгвардії зі щитами. Окрім того, біля Латинської катедри розташувались кілька автобусів із спецпризначенцями.

121316Секретар ради Анатолій Забарило пояснює ситуацію навчанням. Інші депутати, які прийшли сьогодні на засіданні сесії міськради, кажуть, що міський голова Львова Андрій Садовий особисто звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з приводу небезпеки захоплення державних органів влади. Власне, через це МВС і дало команду стягнути Національну гвардію до будівлі Ратуші.

Водночас, Любомир Мельничук, голова Львівської міської «Свободи», прокоментував ситуацію так:

«Такого Львівська Ратуша ще не бачила. Сотні спецпризначенців довкола, біля входу, всередині мерії. В бронежилетах з щитами і автоматами. Пропускний режим. Тільки так Садовий погодився прийти на сесію. У страху великі очі», – написав він на своїй сторінці у Фейсбук та поділився світлинами.

12345У свою чергу, журналістка одного із місцевих видань Анна Новик іронізує на Садовим.

«Це тепер за спідницями жінок і рясами священиків ховатись більше не будете? А ще я так і не зрозуміла чи відкритий Львів ще для світу чи вже закритий парапетами», – пише вона у соцмережі.

Варто заначити, що під Львівської міськрадою вже збираються пікетувальники. Очікується, що у період з 9:00 до 13:00 на площі Ринок заплановані чотири різних масових заходи з різними вимогами.

На минулу позачергову сесію міський голова Львова Андрій Садовий не прийшов, побоюючись народного гніву за Грибовицьку трагедію.

Як відомо, трагедія у Грибовичах викликала обурення діями мера, який роками блокує будівництво сміттєпереробного заводу та всіляко перешкоджає розв’язанню цієї проблеми.

  • Львів’янин

    Ці “свободівці”, як шакали начинають скавуліти тільки коли жертва слабка, розбурхують ворожнечу та піаряться на чужому горі. Ганьба свободівцям. Їм люди дали свого часу шанс на владу, втратили вони довіру.