sadovy-y
Двоє працівників Львівської мерії цілий рік ухилялися від строкової служби

Двоє працівників Львівської міськради вже протягом цілого року ухиляються від строкової служби в Збройних Силах України. Про це пише Вголос з посиланням на власні джерела.

Згідно з результатами військової перевірки, стало відомо, що працівники апарату Львівської міськради призовного віку до військкомату не з’являлись, ухилялись  і навіть перебували у розшуку.

Після перевірки Львівська мерія відправила молодиків у військкомат для проходження медичної комісії. Один з них був студентом, однак його виключили з вишу. Був складений адмінпротокол щодо ректора одного з університетів міста Львова про те, що в 5-денний термін там не повідомили, що студента відрахували і він користувався відстрочкою на рік.

Як пояснюють експерти, строкова служба – це відповідальність самого призовника, адже після оголошення Указу президента призовник у 10-денний термін зобов’язаний прийти у військкомат. Призов відновили рік тому, відтак ці чиновники цілий рік ухилялися від свого обов’язку.

За фактом порушення законодавства порушено адміністративне провадження.

Перевірка стартувала 6 вересня. Її проводив Генеральний штаб України. Він перевіряє усі області на вимогу Президента України щодо відновлення військового обліку органами центральної влади, місцевого самоврядування, військовими комісаріатами. У Львові перевіряли, зокрема Львівську ОДА, Львівську міську раду та митницю, а ще багато підприємств. Тих, хто намагався ухилитися від армії,  виявили також на підприємствах, утім з органів влади лише під покровом Садового переховувалися ці а-ля дезертири.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ