x-gry-bovy-ts-ke-smittyezvaly-shhe
Суд відмовив прокуратурі у визнанні протиправною бездіяльності щодо незакриття Львівського міського полігону ТПВ

Львівський окружний адміністративний суд ухвалив рішення припинити експлуатацію скандального Грибовицького сміттєзвалища. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області на сторінці в Facebook.

Згідно з повідомленням відомства, провадження за позовом прокуратури області про діяльність Грибовицького сміттєзвалища до міського голови Львова та виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання протиправною бездіяльність та зобов’язання до вчинення дій перебувало у провадженні суду з липня поточного року.

«10 листопада постановою Львівського окружного адміністративного суду вимоги прокуратури області задоволені, а саме зобов’язано виконавчий комітет Львівської міської ради невідкладно вжити заходів з припинення вивозу ЛКП «Збиранка» відходів на Грибовицьке сміттєзвалище та припинення його подальшої експлуатації», – йдеться в повідомленні.

Разом з тим, суд відмовив прокуратурі у визнанні протиправною бездіяльності щодо незакриття Львівського міського полігону твердих побутових відходів.

Нагадаємо, що полігон у Грибовичах закрили для прийому сміття з кінця травня, коли там сталася пожежа і масштабний зсув сміття, внаслідок чого загинули чотири людини. Зараз сміття зі Львова вивозять на кілька різних полігонів ТПВ на території області, а також на сміттєспалювальний завод до Києва.

Згодом стало відомо, що Львівська міськрада має намір поновити вивіз сміття на Грибовицьке смітєзвалище уже з вересня. Щоправда, перед цим сміття спресовуватимуть у так званий «сміттєвий камінь» – великі тюки, якими потім укріплюватимуть місця можливих зсувів на сміттєзвалищі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ