Садовий намагається відібрати раніше подаровану суддям та міліціонерам нерухомість
Більшу частину заробітної плати мера Львова становлять премії та надбавки

Міський голова Львова Андрій Садовий заробив у вересні понад 35 тисяч гривень. «Чистими» його зарплата склала майже 27 тисяч гривень. Варто зазначити, що більшу частину цієї суми становлять премії та надбавки. Про це йдеться у відповіді Львівської міськради на запит ZAXID.NET.

Як зазначається у відповіді ЛМР, розмір заробітної плати мера міста та його заступників регулює ухвала Львівської міськради №2 від 1 грудня 2015 року. Тоді депутати узгодили посадовий оклад мера Львова на рівні 3336 грн. До цієї суми, згідно із законодавством, депутати встановили міському голові, його заступникам і секретарю ради надбавку та інші доплати відповідно до рангу та заслуг.

Так, доплата до окладу мера Львова за 3-й ранг посадової особи місцевого самоврядування становить 145 грн, за вислугу – 863,20 грн, надбавка – 2589,60 грн, а за роботу з таємними документами Андрієві Садовому доплачують 417,10 грн.

Окрім того, міський голова Андрій Садовий та його заступники отримують щомісяця премії у розмірі до 600% від посадового окладу. При цьому, судячи з даних мерії, розмір премії міського голови коливається і щомісяця нараховується по-різному – від 10 тис. грн у квітні до 17 тис. грн у вересні. А от у січні Садовий взагалі не отримав премії.

1-1

БЕЗ КОМЕНТАРІВ