Андрій Садовий та Руслан Кошулинський
Андрій Садовий та Руслан Кошулинський

Громадська рада при Львівській ОДА підтримала кандидатуру Руслана Кошулинського на посаду голови міста у другому турі виборів, що відбудеться 15 листопада. Відповідне рішення ухвалено на загальних зборах Громадської ради 3 листопада після дебатів між Андрієм Садовим та Русланом Кошулинським. Про це повідомляють львівські ЗМІ.

Громадська рада запросила обох кандидатів – чинного міського голову Андрія Садового та колишнього віце-спікера Верховної Ради Руслана Кошулинського – виступити та обговорити їхні виборчі програми. Після виступів та відповідей кандидатів на запитання із залу більшість членів Громадської ради (52 особи) проголосували за підтримку Кошулинського у другому турі виборів міського голови Львова. Кандидатуру чинного керманича міста Садового підтримали 4 члена ради.

Після голосування Руслан Кошулинський підписав запропоновану громадською радою резолюцію, в якій зафіксовано зобов’язання, що їх бере на себе кандидат і які має виконати в разі свого обрання. Це, зокрема, ухвалення статуту міста, проведення аудиту в міськраді, реорганізація виконавчих органів, залучення громадськості до контролю над діяльністю чиновників, запровадження електронного урядування.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на дебатах Кошулинський присоромив Садового за «брудну» газету «Самопомочі».

Інформаційний Акцент

  • Андрій

    Кошулинський лише повторював фрази, які завжди говорить Садовий. Крім того, вкрав ідею з наліпками “Голосую за…”. А громадська рада ЛОДА…