Садовий забрехався, що не викликав Нацгвардію до Львова?

Аваков
Аваков заявив, що на прохання Садового дав команду про залучення до охорони Львівської ратуші підрозділів НГУ

Рішення про направлення підрозділів Національної гвардії до охорони Львівської міської ради 9 червня було ухвалено після дзвінка мера Львова Андрія Садового. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передають Українські новини.

«Крім того, міський голова звертався з відповідним проханням до мене напередодні в телефонному режимі. Я, вивчивши ситуацію, у відповідь на прохання Садового, і з урахуванням оперативної обстановки ухвалив рішення про залучення до охорони Львівської ратуші крім поліції підрозділів Нацгвардії. Дав відповідні розпорядження», – повідомив міністр.

Нагадаємо, що в інтерв’ю «Українській правді» Андрій Садовий заявив, що Нацгвардія була залучена до охорони міськради за дорученням президента Петра Порошенка, а сам мер просто просив правоохоронців забезпечити порядок.

Читайте: Від переляканого Садового можна чекати навіть авіації з танками

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Львівська міська рада 9 червня занурилася в хаос – уперше за всю історію незалежності туди не пропускають людей, а вхід перегородили. До громадян, які намагалися потрапити всередину будівлі, спецпризначенці застосували силу та сльозогінний газ. Сам міський голова Львова Андрій Садовий злякався і втік із будівлі в невідомому напрямку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ