Аваков
Аваков заявив, що на прохання Садового дав команду про залучення до охорони Львівської ратуші підрозділів НГУ

Рішення про направлення підрозділів Національної гвардії до охорони Львівської міської ради 9 червня було ухвалено після дзвінка мера Львова Андрія Садового. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передають Українські новини.

«Крім того, міський голова звертався з відповідним проханням до мене напередодні в телефонному режимі. Я, вивчивши ситуацію, у відповідь на прохання Садового, і з урахуванням оперативної обстановки ухвалив рішення про залучення до охорони Львівської ратуші крім поліції підрозділів Нацгвардії. Дав відповідні розпорядження», – повідомив міністр.

Нагадаємо, що в інтерв’ю «Українській правді» Андрій Садовий заявив, що Нацгвардія була залучена до охорони міськради за дорученням президента Петра Порошенка, а сам мер просто просив правоохоронців забезпечити порядок.

Читайте: Від переляканого Садового можна чекати навіть авіації з танками

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Львівська міська рада 9 червня занурилася в хаос – уперше за всю історію незалежності туди не пропускають людей, а вхід перегородили. До громадян, які намагалися потрапити всередину будівлі, спецпризначенці застосували силу та сльозогінний газ. Сам міський голова Львова Андрій Садовий злякався і втік із будівлі в невідомому напрямку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ