Садовий
Лише 2017 року міська рада Львова готова надати переможцю 70,08 млн. грн, хоча раніше йшлося про 15-16 млн.

Львівський міський голова Андрій Садовий знову намагається лобіювати інтереси компанії Льовочкіна-Каськіва «Захід Ресурс Плюс» для нібито розв’язання проблеми зі сміттям на Львівщині. Про це пише ZIK.

За даними видання, на території заводу «Львівхімсільмаш», що розташований між житловим масивом Рясне та селом Білогорща, вже встановлена сортувальна лінія, а фірма, у свою чергу, вже отримала право оренди на приміщення «Сільмашу». Таким чином, журналісти припускають, що тендер проводиться цільово під «Захід Ресурс Плюс».

Нагадаємо, 27 жовтня ЛМР розмістила на сайті публічних закупівель Prozorro інформацію про тендерні торги на послуги пресування, обгортання та складування сміття.  На ці роботи впродовж лише 2017 року міська рада готова надати переможцю 70,08 млн. грн. Кінцевий термін подачі пропозицій – 28 листопада 2016 року, а конкурс розпочнеться 3 січня.

Варто зазначити, що ще влітку 2016-го року зазначена фірма вже замовила все, що передбачено тендером, – прес та сортувальну лінію. Також ще тоді  на території «Сільмашу» (зараз «Львівхімсільмашу») вже облаштували пункт з пресування сміття. Цікаво також, що півроку тому роботи оцінювались у 15-16 млн. гривень, а зараз йдеться про понад 70 мільйонів.

Фірма «Захід Ресурс Плюс» зареєстрована у травні 2016 року зі статутним капіталом у 1000 грн. Вона створена спеціально для роботи зі сміттям у Львові. За її керівником Олександром Залєвським тягнеться неприємний шлейф банкрутств та криміналу. «Консультант», який працює зі Львовом, Іван Олексієвець – теж людина з дуже сумнівною репутацією, що працювала у сумнозвісній команді Нацагентства з інвестицій під керівництвом Владислава Каськіва, також був помічником нардепа Юлії Льовочкіної, сестри одіозного керівника адміністрації Януковича Сергія Льовочкіна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ