Путін про «нормандський формат»: «Куди подітися, доведеться спілкуватися з Порошенком»
Путін про «нормандський формат»: «Куди подітися, доведеться спілкуватися з Порошенком»

Президент Росії Владімір Путін не бачить іншого формату для переговорів щодо мирного врегулювання на Донбасі, крім нормандського. Про це господар Кремля заявив під час прес-конференції за підсумками саміту G20, передає ТАСС.

«Що стосується нормандського формату, добре це чи погано, але іншого варіанту хоча б зробити спроби врегулювання немає», – сказав Путін.

«Куди діватися, напевно, доведеться спілкуватися (з Президентом України Петром Порошенком, – ред.)», – додав він.

На думку Путіна, такі зустрічі повинні вести до поліпшення ситуації, а не проводитися просто заради переговорів: «Але, я сказав і федеральному канцлеру (Анґелі Мергель, – ред.) і президенту Франції Франсуа Олланду, що питання не в тому, щоби зустрічатися або не зустрічатися, питання в тому, щоби ці зустрічі вели до якогось позитивного руху вперед у врегулюванні».

Канцлер Німеччини заявила, що не варто чекати рішення щодо Донбасу на саміті «Великої двадцятки».

За її словами, невідомо, коли відбудеться наступна зустріч «нормандської четвірки», але у Китаї жодних рішень не ухвалюватимуть, бо там немає представників України.

«Стратегічно важливого тут нічого не сталося. Для цього (врегулювання ситуації на Донбасі, –ред.) нам потрібна Україна», – сказала канцлер.

Як відомо, саміт G20 проходив 4-5 вересня в китайському місті Ґуанчжоу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ