Ukrainian President Petro Poroshenko, center, European Council President Donald Tusk, left, and European Commission President Jean-Claude Juncker pose for photo during EU-Ukraine summit in Kiev iUkraine, Monday, April 27, 2015. (Mykola Lazarenko, Pool Photo via AP )
Українську делегацію на заході очолюватиме президент Петро Порошенко

24 листопада у Брюсселі стартує вісімнадцятий саміт Україна – ЄС. Українську делегацію на заході очолюватиме президент Петро Порошенко, пише Укрінформ.

Під час саміту серед іншого говоритимуть про співпрацю між Києвом та Брюсселем, переговори у Мінську щодо Донбасу та санкції проти Росії. Вже відомо, що запровадження безвізового режиму для українців  не оголошуватимуть.

Окремо йтиметься про торгівлю у контексті застосування поглибленої і всеосяжної ЗВТ. У рамках секторального співробітництва йтиметься, насамперед, про енергетику і транспортну галузь.

Європейську сторону на зустрічі високого рівня представлятиме безпрецедентна група високопосадовців, включаючи президентів Європейської ради Дональда Туска, Єврокомісії Жана-Клода Юнкера, Європарламенту Мартіна Шульца, високого представника ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріку Моґеріні, віце-президентів Мароша Шефчовича та Домбровскіса, єврокомісарів Йоганнеса Гана, Сесілії Мальмстрьом та Дімітріса Аврамопулоса.

Нагадаємо, згідно з результатами дослідження Київського міжнародного інституту соціології, запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом є особисто важливим для 40,1% українців.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ