Ігор Коломойський
Ігор Коломойський

Екс-голова Дніпропетровської ОДА і бізнесмен-олігарх Ігор Коломойський заявив, що не планує балотуватися у президенти, повідомляє ТСН.

«Я взагалі не збираюся. Ніколи не кажи ніколи, але я поки «ніколи»», – запевнив він. На уточнююче запитання – «чому?» – бізнесмен пожартував: «Як чому? А в дзеркало на себе подивитися і сказати: ну який з мене президент? Треба бути самокритичним».

Також Коломойський вважає недостовірною інформацію про наміри Дмитра Фірташа балотуватися в президенти. «Я думаю, що це фейк», – сказав він 22 липня під час імпровізованої прес-конференції одразу після засідання наглядової ради «Укрнафти».

Ігор Коломойський також розповів про свої відносини з українськими олігархами. Про це повідомляє The Insider. Зокрема, він зазначив, що не спілкується з Пінчуком через бізнес-конфлікт. Також він не бачиться з Дмитром Фірташем. «Я його бачив востаннє восени 2013 року. У Суркіса на дні народження. А так ми особливо і не спілкувалися», – сказав він.

«З Ахметовим спілкуємося. Тиждень тому останній раз говорили. Два рази. Все у нього в порядку. Він захоплений футболом. Страждає через футбол. Він же поїхав не в Москву, а в Київ. Для Ахметова його «Донбас Арена» – це його дитина. Він туди грошей поклав разів у десять більше, ніж я в «Дніпро». Ну, це питання підходу і прагматизму», – заявив бізнесмен.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, вчора, 22 липня, акціонери «Укрнафти» обрали на посаду голови компанії британця Марка Роллінза.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ