Адміністрація Президента заявляє про здатність України самостійно забезпечити протиповітряну оборону
Адміністрація Президента заявляє про здатність України самостійно забезпечити протиповітряну оборону

Україна здатна самостійно забезпечити протиповітряну оборону. Про це в інтерв’ю 5 каналу сказав заступник голови Адміністрації Президента Андрій Таранов.

«Станом на сьогодні Україна здатна забезпечити протиповітряну оборону як країни, так і Сухопутних військ самостійно», – заявив він. У зв’язку з цим Україна не очікує від США надання переносних зенітно-ракетних комплексів.

Зі слів Таранова, Україна чекає від американських партнерів надання засобів контрбатарейної боротьби, радіоелектронної боротьби і протитанкових ракетних комплексів. Також АП сподівається, що США ухвалить рішення направити в Україну своїх інструкторів для навчання військовослужбовців Збройних Сил. Чиновник наголосив, що нині американські інструктори навчають лише бійців Національної гвардії.

Нагадаємо, з 20 квітня у Львівській області на Яворівському полігоні проходять спільні навчання-тренінги 173 повітряно-десантної бригади армії США з 290 американських десантників і бойових підрозділів Нацгвардії. Крім того, прем’єр Канади Стівен Гарпер і міністр оборони Джейсон Кенні повідомили раніше про рішення направити в Україну групу з 200 військових інструкторів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ