«Самопоміч»
«Самопоміч» планує вийти з коаліції

Парламентська фракція «Самопоміч» подасть в суд на спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана у зв’язку з нечесним голосуванням про контроль Генеральної прокуратури над Антикорупційним бюро. Про це в ефірі телеканалу «24» заявив народний депутат Єгор Соболєв.

«За те, що він допустив шахрайське голосування закону про контроль Віктора Шокіна над антикорупційним органом за допомогою кнопкодавства», – сказав Соболєв. Відповідаючи на запитання, чи планує «Самопоміч» вийти з коаліції Соболєв зазначив: «Ми, звичайно, будемо говорити між собою, ми будемо говорити з виборцями, але це факт – коаліції зараз немає». За його словами, зараз у парламенті є коаліція «Клептократична Україна», яка «добре працює і без «Самопомочі».

Нагадаємо, 2 липня Верховна Рада України з третьої спроби ухвалила в цілому зміни до законопроекту «Про внесення змін до закону України «Про прокуратуру» – щодо удосконалення та особливостей застосування окремих положень. При цьому нардепи фракцій Радикальна партія та «Самопоміч» на знак протесту проти ухвалення поправок до закону про прокуратуру залишили залу парламенту.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ