«Самопоміч» вирішила залишитися в парламентській коаліції
«Самопоміч» вирішила залишитися в парламентській коаліції

Фракція «Самопоміч» поки залишається у складі парламентської коаліції. Про це повідомив народний депутат Роман Семенуха на своїй сторінці в Facebook.

«Після тривалої дискусії фракція «Самопоміч» ухвалила рішення працювати наразі у складі парламентської коаліції. Працювати, бо коаліція не вичерпала свої можливості, працювати, аби не скотитися владі до узурпації. Але мають бути переглянуті стосунки між учасниками коаліції з метою бути реальними партнерами», – написав він.

«Треба негайно припинити практику застосування голосів людей, які півтора роки тому своїм голосуванням за диктаторські закони 16 січня штовхнули країну в хаос», – заявив нардеп. За його словами, йдеться про виконання коаліційної угоди фракціями-учасниками. «Треба нарешті повернутися до виконання коаліційної угоди. В іншому випадку коаліція не має жодного сенсу», – зазначив Семенуха.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у вівторок Олег Ляшко оголосив про перехід фракції Радикальної партії в опозицію і забрав свого віце-прем’єра Олега Вощевського з Кабміну. Згідно з коаліційною угодою, якщо при виході із більшості якоїсь фракції чисельність коаліції не стає меншою, ніж це передбачено Конституцією, то коаліція продовжує існувати.

Нагадаємо, фракція «Самопоміч» виключила  зі свого складу п’ятьох депутатів, які 31 серпня підтримали у першому читанні зміни до Конституції щодо децентралізації.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ