Юрій Милобог
Юрій Милобог

Партія «Самопоміч» заявила, що виключила зі своїх лав голову криворізького осередку Юрія Милобога. Мовляв, той домовлявся з представниками «Опозиційного блоку» про відмову від боротьби за крісло мера Кривого Рогу.

У партії зізналися, що заміна кандидата від «Самопомочі» з Юрія Милобога на Семена Семенченка викликала неоднозначну реакцію.

«Вже після рішення Верховної Ради (про проведення перевиборів міського голови – ред.) нам стало відомо, що наш кандидат на посаду міського голови Юрій Милобог веде переговори з представниками «Опозиційного блоку». Мова йде про аудіозапис, на якому зафіксована розмова Милобога з чоловіком, який представляв його інтереси в переговорах зі штабом Юрія Вілкула, щодо отримання грошової винагороди в обмін на припинення подальшої боротьби. Після відвертої розмови з кандидатом та озвучення відомих нам фактів, він визнав правдивість цієї інформації, підтвердив автентичність записів та погодився, що в цій ситуації партія не має морального права висувати його на нові вибори», – йдеться у повідомленні.

У партії також оприлюднили копію аудіозапису розмови Юрія Милобога із невідомою особою, яка буцімто представляла його інтереси у штабі Юрія Вілкула та вирішили виключити Милобога із лав «Самопомочі».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ