Рогозін
Віце-прем’єр РФ прострелив собі ногу в тирі

Найвлучніший стрілок у Кремлі. Віце-прем’єр Росії Дмітрій Рогозін під час тренувальної стрілянини в тирі випадково прострелив собі ногу, пише Інтерфакс із посиланням на власні джерела.

Рогозіна не було на зустрічі Путіна із членами уряду та на підсумковому засіданні. Згодом з’явилась інформація, що урядовець поранив ногу в тирі та потрапив до лікарні. У свою чергу, помічник віце-прем’єра заявив, що урядовець отримав спортивну травму під час тренування з гандболу.

«Ми не підтверджуємо цю інформацію, вона не відповідає дійсності… У нього справді кілька днів тому була невелика спортивна травма, отримана під час тренування з гандболу, і він кілька днів провів на лікарняному. Жодного стосунку до опублікованої сьогодні інформації це не має», – сказав він.

Раніше у Мережі опублікували відео, на якому Рогозін пафосно тренується стріляти в тирі із двох пістолетів одночасно. Втім інциденту із пораненням на ньому немає.

Тим часом Інтернет-користувачі активно обговорюють поранення Віце-прем’єра та згадують, як Рогозін називав санкції Заходу проти РФ «пострілом собі в ногу». «Стрілка» вже охрестили снайпером року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ