Робот Pepper здатен генерувати справжні емоції
Робот Pepper здатен генерувати справжні емоції

У Японії тисячу людиноподібних роботів розкупили за одну хвилину. Робота Pepper-а, що здатний проявляти емоції та турботу і покликаний, як запевняють розробники, стати справжнім другом, створила компанія «Softbank», повідомляє Лента.Ру.

«Pepper – перший людиноподібний робот, створений, щоб жити з людьми. Ризикуючи розчарувати вас, він не прибирає, не готує, не має надзвичайних здібностей. Pepper – соціальний робот, який може розмовляти з вами, розпізнавати і реагувати на ваші емоції, рухатися і жити автономно», – йдеться в рекламі. Стверджується також, що робот не тільки зображує емоції, але і генерує їх.  Ціна одного такого робота складає 198 тисяч ієн (близько 1 600 доларів), проте обов’язковий контракт на обслуговування робота робить покупку значно дорожчою.

Цікаво, що у лютому на пробному розпродажу перших трьохсот роботів покупців було так багато, що щасливих власників визначали шляхом жеребкування. Тепер «Softbank» збирається продавати по тисячі примірників щомісяця. А вже восени  компанія  планує запустити модель робота для бізнесу – Pepper for Biz.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ