Панков
Мером Краматорська обрано самовисуванця Панкова

Міська виборча комісія Краматорська Донецької області оголосила самовисуванця Андрія Панкова переможцем другого туру виборів міського голови. Підсумковий протокол голосування підписано вранці 18 листопада після перерахунку голосів на 20 дільницях, передає УНІАН.

За результатами підрахунку, переможцем виборів став самовисуванець, чинний перший заступник міського голови Андрій Панков, за якого проголосували 52,62% виборців. За його опонента, самовисуванця, депутата Верховної Ради Максима Єфімова, проголосували 47,38% виборців.

Процес підрахунку голосів затягнувся через те, що представники Єфімова вимагали у міської виборчої комісії провести перерахунок голосів на 20 виборчих дільницях, на яких перемогу Панков здобував з великим відривом. У вівторок Єфімов на прес-конференції визнав свою поразку. Перерахунок голосів на 20 дільницях не виявив жодних розбіжностей у підрахунках.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Кривому Розі на Дніпропетровщині вранці 18 листопада відкрили сесію міської ради та представили в якості нового мера міста Юрія Вілкула.

Як відомо, 15 листопада в Україні відбувся другий тур виборів мерів міст. Голосування пройшло в 19 обласних центрах та 10 містах обласного значення. Явка склала вкрай низькі 34%. Для порівняння, 25 жовтня дільниці відвідали 46% виборців.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ