Men are silhouetted against a video screen as they pose with Samsung Galaxy S3 and iPhone 4 smartphones in this photo illustration taken in the central Bosnian town of Zenica, May 17, 2013. REUTERS/Dado Ruvic (BOSNIA AND HERZEGOVINA - Tags: BUSINESS TELECOMS) - RTXZQ3W
Частка Samsung досягла 32,7% ринку. Apple опустився на друге місце з часткою в 24,5%

Південнокорейська компанія Samsung уперше за два останні роки стала лідером на ринку смартфонів Північної Америки. Про це пише Прайм.

Згідно з розрахунками Strategy Analytics, в ІІ кварталі частка корейської фірми досягла 32,7% ринку. Колишній лідер ринку Apple опустився на друге місце з часткою в 24,5%.

Погіршення ринкових позицій уже позначилося на фінансових показниках американської компанії. У третьому кварталі 2016 фінансового року доходи «яблучного» виробника ґаджетів впали на 14,6% – до 42,36 млрд. доларів, а чистий прибуток скоротився на 27% у порівнянні з минулим роком і становив 7,8 млрд. доларів.

Третю позицію утримує інша корейська компанія – LG, яка контролює 16,3% ринку смартфонів у Північній Америці. У Тop-5 також увійшли китайські ZTE і TCL.

Нагадаємо, у травні стало відомо, що американська компанія Apple знову очолила рейтинг найдорожчих брендів світу за версією журналу Forbes. Вартість компанії оцінили в 154,1 млрд. доларів, що набагато вище за Google, Microsoft, Coca-Cola і Facebook.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ