pral-ni-mashy-ny-mashy-n-z-verty-kal-ny-m-zavantazhennyam-samsung-electronics
Виробник отримав 733 скарги на підвищену вібрацію або раптове відкриття кришки

Пральні машини з вертикальним завантаженням Samsung Electronics продовжують травмувати своїх власників. У зв’язку з цим компанія оголосила про відкликання в Сполучених Штатах близько 2,8 мільйона штук для розв’язання проблем безпеки, пише Business Insider.

Верхня кришка пральної машини може несподівано від’єднатися від корпусу під час її використання, що створює ризик отримання травми від удару.

Виробник отримав 733 скарги на підвищену вібрацію або раптове відкриття кришки. Дев’ять звернень включають травми, зокрема, і зламану щелепу, пошкоджене плече та інші фізичні ушкодження. Програма відкликання зачіпає близько 2,8 млн. пральних машин, проданих у США з 2011 року. Причому йдеться про 34 різні моделі.

Американські регулятори 28 вересня попередили власників деяких пральних машин Samsung з верхнім завантаженням про випадки вибухів цієї побутової техніки. Так, жінка з Техасу повідомляла, що вибух пошкодив внутрішню стіну її гаража.

Нагадаємо, компанія Samsung нещодавно відмовилася від виробництва флагманського Galaxy Note7 через масові випадки займання пристроїв.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ