Суд
Компанії Samsung скасували штраф

Американський апеляційний суд визнав правоту південнокорейської компанії Samsung Electronics Co. в суперечці з корпорацією Apple Inc. у справі про патенти і використання деяких функцій у смартфонах, пише The Wall Street Journal.

Зазначимо, що 2007 року компанія Apple представила iPhone, у якому використовувала нові технології. Для захисту прав на них компанія одержала патенти, серед яких є розблокування екрану від руху пальцем по ньому – «slide to unlock».

Окрім цього, в позові зазначено патент на систему розкриття інформації, приміром, номера телефону в адресній книзі при введенні подібних цифр, а також автоматична корекція написання слів на смартфонах.

У вересні 2015 року суд підтримав в позові про заборону використання функції «slide to unlock» компанію Apple. Зважаючи на це, тоді суд зобов’язав Samsung сплатити штраф у 119 мільйонів доларів за неправомірне використання патентів.

Однак тепер суд скасував попередній вердикт і дійшов висновку, що Samsung не є порушником, заявивши, що патенти Apple на функції «slide to unlock» і автокорекцію тексту були «визнані недійсними». Компанії  Samsung скасували штраф.

Окрім того, суд визнав, що Apple порушила один із патентів Samsung щодо відео- та фотозйомки і має виплатити південнокорейській фірмі понад 158 тисяч доларів компенсації.

Читайте: Apple розроблятиме нові технології в таємній лабораторії на Тайвані

БЕЗ КОМЕНТАРІВ