Компанія Samsung подала заявку на патент голографічного телевізора
Компанія Samsung подала заявку на патент голографічного телевізора

Компанія Samsung повідомила про подачу заявки на черговий патент щодо розробки голографічного телевізора. Про це повідомив mediasat.info.

«У заявці компанія Samsung детально і у всіх подробицях розписує деякі проблеми, характерні для стандартних 3D телевізорів, пояснюючи, що у багатьох з них використовується метод, названий бінокулярний паралаксом, який ускладнює збільшення кількості точок перегляду», − ідеться в повідомленні.

Крім того, зазначено, що цей метод «приносить користувачеві почуття втоми через різницю між глибиною сприйняттям картинки мозком і фокусом очей».

Потім наводиться обґрунтування необхідності поступового переходу до використання голографічних дисплеїв, які використовують метод повного паралакса, що дає глибину сприйняття, відповідну фокусу очей.

У патенті описано, які саме компоненти можуть бути необхідними для забезпечення роботи такого голографічного телевізора. Апарат може включати в себе навіть блок відстеження погляду глядача, що стежить за станом зіниць.

Розробники стверджують, що телевізор забезпечить можливість перегляду 3D відео без необхідності використання окулярів, із застосуванням голографічних технологій, завдяки яким і з’являється картинка, що дає ефект занурення.

Також слід зазначити, що компанія Samsung подала заявку на отримання цього патенту у Відомство з патентів і товарних знаків США ще в січні 2016 року, але документ було оприлюднено лише у листопаді.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ