санаторій Форос
Санаторій «Форос» в окупованому Криму продали за 1,429 млрд. рублів

Український олігарх Ігор Коломойський залишився без свого ялтинського санаторію «Форос». Окупанти продали його на аукціоні, повідомляє Крим.Реалії.

Претендентів на покупку санаторію було двоє – ТОВ «Акар» з Севастополя і «Федерація профспілок Республіки Татарстан». Переможцем аукціону став другий учасник.

«Початкова ціна комплексу становила 1,421 млрд. рублів, продали за 1,429 млрд. рублів. Новий власник санаторію заявив, що збирається відновити його за рік і зберегти профіль об’єкта», – йдеться в повідомленні.

Як заявляли кримська влада, гроші від продажу «Фороса» підуть на компенсацію жителям Криму, які мали вклади понад 700 тисяч рублів у «Приватбанку» та інших українських банках, які припинили роботу на півострові в 2014 році.

Нагадаємо, окупаційна російська «Держрада» Криму у вересні 2014 року ухвалила рішення про «націоналізацію» майна українського бізнесмена Ігоря Коломойського, яке є на території анексованого Росією Криму.

Коломойський тоді заявляв, що має намір домагатися від Росії компенсації в розмірі 2 млрд. доларів США за «націоналізацію» його кримського майна. У список «націоналізованого» майна увійшли понад 100 різних об’єктів, зокрема, ялтинський санаторій «Форос».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ