У Криму окупаційна влада знищила 4 тонни «санкційних» продуктів з Європи
У Криму окупаційна влада знищила 4 тонни «санкційних» продуктів з Європи

Окупаційна влада Криму знищила 4 тонни першої партії європейських «санкційних» продуктів, доставлені транзитом з України. Про це повідомляє  прес-служба Россільгоспнагляду.

«Овочеву продукцію, яку завезли на територію Кримського півострова контрабандним шляхом, було вилучено і знищено на Армянському полігоні ТБО методом поховання. Процес у встановленому законом порядку зафіксований на відео», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під мішками з картоплею, цибулею і капустою українського виробництва було виявлено понад 4 тонни «контрабандних товарів з європейським маркуванням». Зокрема, 2,4 тонни болгарського перцю, 1,3 тонни салату «Айсберг» і салату «Латук» з Голландії. Крім того, в кузові знаходилися 102 кг італійських томатів «Черрі», 18,6 кг салату з Норвегії. 90 кг цибулі порею, 79 кг брокколі і перець «Чилі» було вироблено в Нідерландах, а салати Рукола, Кучерявий та інші – в Іспанії. Чомусь особливе обурення викликала «цибуля шалот», яка «і зовсім виявилася французького походження».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, президент Росії Владімір Путін оголосив 6 серпня днем початку процедури знищення «санкційних» продуктів, що імпортуються з країн Євросоюзу. У свою чергу, прем’єр-міністр РФ Дмітрій Мєдвєдєв доручив знімати на відео процес знищення «санкційної» сільськогосподарської продукції, сировини й продовольства.

Читайте: Битва «Путін проти сиру» спричинила ажіотаж серед інтернет-користувачів (фото)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ