Ґернот Ерлер
Уповноважений уряду Німеччини з питань співробітництва з РФ Ґернот Ерлер

З урахуванням ситуації на сході України скасування санкцій щодо Росії в найближчому майбутньому не передбачається. Про це заявив уповноважений уряду Німеччини з питань співробітництва з РФ Ґернот Ерлер, пише DW.com.

Ерлер заявив, що на Донбасі щодня порушується режим перемир’я.

«В останні тижні ми практично щодня констатували порушення перемир’я і режиму припинення вогню, що спричинило численні жертви з обох боків», – наголосив він.

Крім того, всі 28 країн-членів ЄС дотримуються думки, що питання зняття санкцій може порушуватися лише після повного виконання мінських угод.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за останні два місяці істотно зросла кількість жертв серед цивільного населення внаслідок бойових дій на Донбасі. У цілому, за час конфлікту загинули 9 553 особи.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр висловився за поступове скасування санкцій проти Росії у разі досягнення істотного прогресу у виконанні Мінських угод.

Як відомо, на початку липня Європейський Союз вирішив продовжити економічні санкції проти Росії через її дії в Україні ще на півроку. Санкції прологували до 31 січня 2017 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ