МВС заарештувало 110 млн. грн. сина Януковича
МВС заарештувало 110 млн. грн. сина Януковича

Печерський районний суд  Києва у рамках кримінального провадження щодо Олександра Януковича заарештував банківський рахунок ТОВ «МАКО-Трейдинг», на якому зберігається понад 110 млн. грн.

Як пишуть Наші гроші, арешт наклали в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, порушеного ще в травні 2014 року. Згідно з повідомленням, тоді сину Януковича оголосили підозру у підробці документів, ухилянні від сплати податків, а також привласненні, розтраті майна, зловживанні службовим становищем в особливо великих розмірах.

Упродовж 2013 року Янукович за попередньою змовою із керівництвом ПрАТ «Артемівськ Вайнері» організував схему ухиляння від сплати податків, а також заволодіння державними бюджетними коштами. Олександр Янукович був акціонером винзаводу (19,4% акцій) через фірму «Едельвейс». На рахунки «Артемівськ Вайнері» перераховувалися кошти за товари та послуги, операції супроводжувалися підробкою договорів купівлі-продажу та податкових накладних. Насправді товари й послуги не постачалися.   Для прикриття незаконної діяльності було засновано або придбано низку компаній, зокрема ТОВ «Тревелін». Таким чином за листопад-грудень 2013 року «Артемівськ Вайнері» вчинило замах на заволодіння 21,85 млн. грн., які повинні були бути сплачені до бюджету в якості податку на прибуток.

Читайте: Янукович і його «Саша-стоматолог» знову оскаржили санкції ЄС

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ