Ердоґан став героєм пародії на музику популярної пісні «Irgendwie, irgendwo, irgendwann»
Ердоґан став героєм пародії на музику популярної пісні «Irgendwie, irgendwo, irgendwann»

Сатирична пісня про турецького лідера в німецькій комічній телепрограмі призвела до скандалу між офіційною Анкарою та Берліном. Інцидент відбувся на тлі намагань Німеччини налагодити відносини з Туреччиною, яку вважають ключовим партнером ЄС у розв’язанні кризи біженців, повідомляє видання Tagesspiegel.

Двохвилинна музична пародія «Erdowie, Erdowo, Erdogan» на музику популярної пісні «Irgendwie, irgendwo, irgendwann» вийшла в програмі «extra 3» на телеканалі NDR 17 березня. В ній йдеться про те, що «володар імперії на Босфорі» живе на широку ногу і переслідує незалежних журналістів.

«Критична пісня про президента Ердоґана призвела, очевидно, до дипломатичного скандалу між Туреччиною і Німеччиною», – пише газета. Посла ФРН у Туреччині викликали на килим до МЗС країни для надання пояснень.

А доки дипломати з’ясовують стосунки, незалежний німецький телеканал відповів на те, що відбувається, «висуненням» Раджепа Таїпа Ердоґана на звання «найкращого працівника місяця», поза увагою якого ніщо не залишається.

Нагадаємо також, що канцлер Німеччини Анґела Меркель виступає проти членства Туреччини в ЄС. При цьому Анкара і Брюссель активно взаємодіють у питанні мігрантів. Обидві країни є членами військового блоку НАТО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ