карикатура
Charlie Hebdo друкує «підбадьорливі» карикатури

Редакція французького журналу Charlie Hebdo, відомого своїми скандальними карикатурами, висловила співчуття родинам загиблих під час атак терористів у Парижі. Більше того, один із карикатуристів видання виклав у Мережу «підбадьорливі» для парижан малюнки. У журналі при цьому зазначають, що на подію треба дивитися з різних точок зору, зокрема і з сатиричної, передає NEWSru.com.

У комюніке Charlie Hebdo, яке з’явилося після атак в Парижі, йшлося, що співробітники видання засуджують дії терористів. Нечувана жорстокість терористів, які зчинили безпрецедентну розправу у французькій столиці, викликає «жах і обурення», заявили карикатуристи. Вони наголосили, що розділяють з родинами загиблих біль втрати. У зв’язку з терактами один з карикатуристів видання, Джоан Сфар, опублікував в Instagram комікс, в якому розповів про головні цінності французів. Автор закликав не озиратися на релігію та жити сьогоднішнім днем, не втрачаючи особливого французького смаку до життя. Терористи ж, на його переконання, цього разу програли двічі.

Новий номер Charlie Hebdo побачить світ 18 листопада. Передбачається, що більшість малюнків в ньому буде присвячена серії терактів в Парижі. 16 листопада на сайті видання був опублікований малюнок, на якому зображені привиди в беретах і з багетами. Підпис на карикатурі говорить: «Французи повертаються до нормального життя».

Раніше журнал Charlie Hebdo опублікував два карикатури на тему авіакатастрофи російського літака А321 на Синайському півострові в Єгипті. Російська влада розкритикували видання, назвавши карикатури цинічними і закликала внести французький журнал в список екстремістських матеріалів. Крім того, російські парламентарії запропонували внести співробітників Charlie Hebdo в санкційні списки РФ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Олланд оголосив війну «Ісламській державі». «Актом війни 13 листопада противник вирішив перевірити вміння демократії реагувати. Згідно з демократичними принципами, ми повинні забезпечити безпеку наших громадян. Але ми потребуємо термінових дій. Я переконаний, що ми повинні змінити Конституцію, надавши державним органам право діяти відповідно до умов війни», – заявив Олланд.

Як відомо, увечері 13 листопада в Парижі відбулася серія терористичних атак. Кількість постраждалих становить 352 людини, 99 осіб перебувають у критичному стані. За словами Президента Франції Франсуа Олланда, за серією терористичних атак стоять бойовики «ІД».

Інформаційний Акцент

  • агафон

    А чому російська влада нічого задорнову не сказала за те що Боінг важчий за повітря? Що мізки приклинило. Правда це ми збили нам можна. А коли нас сбивають то це погано Чисто кремлівсько-скотський підхід .