Карикатура опублікована лише на сайті видання Charlie Hebdo
Карикатура опублікована лише на сайті видання Charlie Hebdo

Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo відреагував на теракти в Бельгії – автори намалювали карикатури на криваву подію. Зображення опубліковане на сайті видання, проте не увійшло до номеру від 23 березня.

В описі до малюнку видання нагадує про теракти, які сталися 11 вересеня 2001 року в США.

Тоді американський фінансист Нассім Ніколас Талеб назвав терористичні атаки «чорним лебедем» — тобто, рідкісною подією, яка має змусити людей переглянути власний світогляд.

«Людство памʼятатиме цю дату (11 вересня) так само, як і 7 січня, 13 листопада. Проте мало хто пам’ятає про події 19 березня, коли у Франції троє єврейських дітей були вбиті лише за те, що вони євреї. А ви будете пам’ятати 22 березня?», – йдеться у тексті до малюнка.

«Завдяки ІДІЛ розпочалася епоха зла, зло стало тривіальним. Смерті стали буденним явищем для Парижа, Брюсселя, Анкари, Бамако. Це жахливий знак того, що зростання кількості нападів призвело до «смерті чорного лебедя», – додають автори журналу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 22 березня у Брюсселі сталося 3 теракти, один з вибухів прогримів у підземці. Внаслідок терактів загинула 31 людина, а поранення отримали близько 250 осіб.

Раніше побачили світ номери Charlie Hebdo з карикатурами на теракти в Парижі, на тему катастрофи російського пасажирського літака в Єгипті, а також карикатури на малолітнього Айлана Курді, який втопився, коли човен із сирійськими біженцями перевернувся біля берегів Туреччини.

Крім того, у січні 2016 року журнал Charlie Hebdo до річниці нападу на редакцію помістив карикатуру «Бога-вбивці» на обкладинку спецномеру.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ